Exclusive
ИНВЕСТОР.БГ АД

Онлайн редактор в Bloomberg TV Bulgaria
Екипът на единствената икономическа телевизия в България Bloomberg TV Bulgaria търси онлайн редактори.

Нашата мисия е да предоставяме полезна икономическа и финансова информация и анализи, да вдъхновяваме, да помагаме за развитието на предприемаческата екосистема в България и да информираме в дълбочина за технологичната трансформация и зеления преход, които вече променят живота ни.

Bloomberg TV Bulgaria работи съвместно със световнопризнатия бранд Bloomberg и е част от втората по големина онлайн медийна група в България - Investor Media Group.

Отговорности:
- подготовка на статии към гостите от предаванията на Bloomberg TV Bulgaria;
- следене на новинарския поток;
- създаване на статии и анализи на икономически и геополитически теми;
- поддържане на сайта на телевизията и нейните профили в социалните мрежи;

Изисквания:
- минимум 2 години журналистически опит;
- бакалавърска или магистърска степен по икономическа или филологическа специалност;
- владеене на английски и/или немски език.
- бърза реакция и екипен дух;

Ние ви предлагаме:
- работа в динамична среда на бързо развиваща се компания;
- сплотен и енергичен екип;
- отлични условия на работа;
- възможност за работа от вкъщи;
- перспективи за професионално развитие и усъвършенстване;
- достъп до обучения на Bloomberg LP;
- възможност за работа с Bloomberg терминал.

Моля всеки, които има интерес към възможността да бъде част от екипа на Bloombergtv.bg, да изпрати своята автобиография.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Категория:
Медии
Журналистика
Адрес:
София 1540, бул. Брюксел 1
Дата:
15.Ноември.2021
Детайли за организацията:
Повече информация за ИНВЕСТОР.БГ АД може да получите ТУК