Exclusive
ИНВЕСТОР.БГ АД

Редактор в Bloomberg TV Bulgaria
Екипът на икономическата телевизия Bloomberg TV Bulgaria търси онлайн редактори.

Изисквания:
Нашите нови колеги трябва да отговарят преди всичко за появата на гостите ни онлайн, като се грижат за поддържането на сайта на телевизията и нейните профили в социалните мрежи.
Освен това редакторите следят информационния поток и подготвят статии и анализи на политически и икономически теми.

Bloombergtv.bg търси хора, които имат:
- минимум 5-годишен журналистически опит;
- готови са да открият новината, колкото и надълбоко да е скрита, и не жалят усилия в разкриването на истината. Ако към това има и добавена страст към икономиката и пазарите, то налице ще е перфектната комбинация. За позицията е важно и умението да се носи отговорност, способността за бърза реакция и екипен дух;
- задължително условие е владеенето на английски и/или немски език.

Отговорности:
- да следят новините,
- да отразяват гостуванията на гостите ни,
- да осъществяват и авторски коментари по актуалните теми на деня;
- да изготвят анализи на процесите в икономиката;
- да следят и международните новини.

Компанията предлага:
- работа в динамична среда на бързо развиваща се компания;
- млад и енергичен колектив;
- колегиално отношение;
- отлични условия на работа;
- перспективи за професионално развитие и усъвършенстване.

Моля всеки, които има интерес от позицията да бъде част от екипа на Bloombergtv.bg да изпрати своята автобиография.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю за работа.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Категория:
Медии
Журналистика
Адрес:
София 1540, бул. Брюксел 1
Дата:
21.Октомври.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за ИНВЕСТОР.БГ АД може да получите ТУК