Обява
Ван Холдинг ЕООД

ЗАМЕСТНИК УПРАВИТЕЛ СУПЕРМАРКЕТ- София
Описание
Най-добър локален ритейлър,
(наградите на сп. Прогресив, 2019)

Търговска верига Фантастико търси да назначи отговорен и лоялен служител на позицията Заместник управител супермаркет.

Задължения и отговорности:

Отговаря за търговския резултат и представянето на магазина.
Планира и организира работния процес.
Отговаря за управлението и обучението на персонала, като дава и личен пример.
Изготвя заявки на стоки.
Контролира спазването на фирмените стандарти.

Изисквания:

Опит на подобна позиция в сферата на бързооборотните стоки - мин. 2 години.
Административни, организационни и лидерски умения.
Инициативност и умения за работа с хора.
Висше образование и добра компютърна грамотност.

Компанията предлага:

Работна среда с добри практики и позитивна атмосфера.
Интензивно обучение.
Удобно работно време на смени.
Отлично възнаграждение.
Реална оценка на трудовото представяне.
Възможност за професионално развитие.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, изпратете своето автобиография.
Ще се свържем лично с одобрените от нас кандидати за интервю.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

ВРЕМЕ Е ДА ДОБАВИМ НОВИТЕ 100!
ЕЛА И ТИ В СЕМЕЙСТВОТО!
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:
От 1920 до 2300 лева на месец

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Адрес:
София, ул“.Момина Сълза“ 14 А
Дата:
19.Ноември.2020
Детайли за организацията:
Повече информация за Ван Холдинг ЕООД може да получите ТУК