Обява
Ван Холдинг ЕООД

Заместник-управител на супермаркет- София

Вашите отговорности и задължения като Заместник управител на супермаркет са:

* участвате в цялостния процес по управление на търговския обект

* работите за повишаване на оборота на магазина и за утвърждаване на доброто име и марката „Фантастико“

* организирате работата на персонала и участвате в неговото обучение

* изготвяте заявки към фирмите доставчици и контролирате приемането на стоката в магазина

* следите за доброто обслужване на служителите на магазина и спазването на свързаните с това стандарти

* грижите се за комфорта на нашите клиенти и това те да бъдат добре обслужени, както и да намират винаги търсената от тях стока

От кандидатите очакваме да притежават:

*стаж в търговията с бързооборотни стоки

*опит на ръководна позиция

*опит в работата с хора

Ние Ви предлагаме:

* Работа в сигурна и бързо-развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар

* Въвеждащо обучение

* Възможност за кариерно развитие

* Работа в сплотен, динамичен и отговорен екип

* Трудово възнаграждение + бонус за постигната цел на стокооборота + 60лв ваучери за храна /месечно + карта за отстъпка при пазаруване

* График на смени

Необходими документи за кандидатстване: автобиография с посочена позиция, за която се кандидатства. Документи се приемат в Централния офис на фирмата в кв."Симеоново", ул."Момина сълза" №14а, комплекс "SkyWay" или на jobs@ff-bg.net.

Телефон за повече информация: 029692550
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Адрес:
София, ул“.Момина Сълза“ 14 А
Дата:
3.Април.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за Ван Холдинг ЕООД може да получите ТУК