Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Sales Engineer- София
Описание
Sales Engineer

Отговорности:
Прави проучвания на пазара;
Поддържа комуникация с потенциални и съществуващи клиенти с цел осъществяване на продажби;
Презентира и популяризира продуктите на фирмата и поверените му търговски марки;
Взема активно участие в представянето на компанията на изложения, събития и демонстрации;
Изготвя оферти и технически предложения към клиентите;
Договаря цени, срокове, условия за доставки;
Отговаря за следпродажбеното обслужване;
Отговаря за развитието на нови продукти;
Следи наличните количества на склад и поддържа връзка с доставчици и производители;
Изпраща запитвания и заявки до производителите;
Посещава обекти, където се прилагат решения и продукти на фирмата.
Изисквания:
Предходен търговски опит е задължителен;
Висше техническо образование „Строителен инженер“ или друго релевантно;
Много добро владеене на AutoCAD е задължително;
Отлична компютърна грамотност - MS Office;
Много добро ниво на Английски език;
Втори чужд език се счита за предимство;
Шофьорска книжка.
Възможност за пътувания.
Компанията предлага:
Мотивиращо стартово възнаграждение;
Атрактивна бонусна схема;
Служебен автомобил;
Топ локация в центъра на София в близост до спирка на метрото;
Възможност за работа в млад и динамичен екип;
Възможност за професионално развитие и преминаване на обучения.
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Маркетинг
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
3.Януари.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК