Обява
Horizons Bulgaria

Асистент продажби в компания за Красота и мода
Нашият клиент, международна компания с дългогодишнa история в развитието на модни марки и продукти в сферата на красотата, търси динамичен и креативен професионалист, който да се присъедини към екипа на компанията в България, като Специалист по красота и мода.
Страстни ли сте към последните тенденции в модата и красотата?
Намирате ли удоволствие в помощта на другите да изглеждат и да се чувстват най-добре?
Ако имате нюх за стил и обичате всичко свързано с красотата, вие сте подходящ за позицията:

Специалист Продажби категория Красота и Мода, за град София

Отговорности на позицията:

Интерес и проследяване на актуални модни тенденции и развитие на продукти за красота.
Комуникация с модни дизайнери.
Организиране и участие в събития, представяне на продукти и услуги на компанията пред потенциални клиенти.
Ангажиране на потенциални клиенти в социалните медии, споделяйки съвети, тенденции и възгледи.

Квалификации:
Владеене на английски език писмено и говоримо.
Доказан интерес или опит в индустрията на модата и красотата.
Отлични комуникационни и междуличностни умения.
Способност за креативна и иновативна работа.
Знание за актуалните модни тенденции и продукти за красота.
Опит в обслужването на клиенти или продажбите.

Предлагаме:

Динамична и креативна работна среда в сърцето на индустрията на модата и красотата.
Възможности за лично и професионално развитие.
Конкурентно възнаграждение с бонуси за представяне.
Възможност да бъдете част от екип, който цени иновациите и стила.
Комуникативен офис в центъра на град София.

Как да кандидатствате:

Ако имате страст към събития за красота, афинитет към продажбите и притежавате необходимите умения и квалификации, ви насърчаваме да кандидатствате за тази вълнуваща възможност, като изпратите автобиография на английски език.

Хорайзънс България е водеща компания за подбор на персонал, специализирана в експертното и средното управление с 20-годишен опит на българския пазар. Нашият екип се състои от консултанти, ориентирани към бизнеса, с промишлена специализация, професионално разбиране на тенденциите в бизнеса и активен подход към подбора и наемането чрез различни методи и иновации.
Хорайзънс притежава лиценз No 2118 от 27.09.2016.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164
Дата:
5.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.