Обява
Gi Group

ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР - АВТОЧАСТИ
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Обичате предизвикателствата? За Вас в продажбата на резервни части вече няма тайни? От отличен консултант продавач искате да станете добър продуктов специалист? Искате развитие?
Ние сме правилното място за Вас!

За клиентът си, водеща търговска фирма в сферата на авточастите, търсим
ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР към отдел «Покупки и снабдване».

Основните Ви отговорности:

- Изготвя сравнителни продуктови анализи;
- Работи активно за оптимизиране на техническата и каталожна информация на продуктите в компютърната система на фирмата;
- Предлага разширение на продуктовата гама в поверената му линия;
- Дава предложения за пазарни цени на предлаганите от фирмата продукти;
- Работи за повишаване на продажбите и за откриването на най-подходящите продукти, които фирмата да предлага;
- Дава предложения за промоции на определени продукти;
- Обработва големи обеми от информация.

От Вас очакваме:

- Отлични технически познания в сферата на авточастите;
- Опит в идентификацията на резервни части за леки или тежкотоварни автомобили;
- Много владеене на Microsoft Excel;
- Отлични аналитични умения;
- Владеене на английски език ще се счита за предимство;
- Прецизност, разсъдливост и упоритост.

Предлагаме Ви:

- Възможност за професионално развитие;
- Мотивираща схема насърчаваща високите лични постижения и усърдие;
- Стартово възнаграждение – 1500 – 2000лв.(нето).

Приемете нашето предизвикателство и изпратете автобиографията си.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:
От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
14.Май.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК