Обява
Gi Group

Куриер-инкасатор- София
Джи Ай Груп (Gi Group) e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Предлагаме временна и постоянна заетост, подбор на персонал и други услуги за управление на човешките ресурси.

За наш клиент – международна компания лидер в разпространението на лекарства – търсим да назначим отговорни шофьори на длъжността:

КУРИЕР – ИНКАСАТОР

Куриерът отговаря за транспортирането на лекарства от склад на фирмата до аптеките в града и региона. Изпълнява няколко курса на смяна. Събира плащанията и ги отчита в края на всеки курс.

Отговорности:

• Организира маршрута си след приемане на стоката;
• Подготвя и пренарежда стоката в бусовете;
• Доставя, пренася и предава поръчките до клиентите (аптеки);
• Спазва зададения график и срокове на доставка;
• Навременно и качествено обслужва клиентите в поверения му район;
• Спазва вътрешните правила и процедури на компанията;
• Следи за правилното съхранение на стоката по време на транспорт;
• Носи материална отговорност за стоката и плащанията от клиентите.

Изисквания:

• Завършено средно образование;
• Шофьорска книжка – кат. В;
• Отлично познаване на пътищата в София и региона;
• Поне 2 години опит като водач на МПС;
• Отговорност и отдаденост в работата.

Компанията предлага:

• Режим на работа по график “ 2 на 2 ”;
• Трудов договор и реални осигуровки;
• Твърдо възнаграждение, плюс бонусна схема;
• Работа в международна компания;
• Последващи кариерни възможности с Джи Ай Груп.

Кандидатстване:
Изпратете своята автобиография като кандидатствате по тази обява. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз №2348 от 18.09.2017 (безсрочен).
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Администрация
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
4.Октомври.2021
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК