Обява
Sutherland

Специалист обслужване на клиенти и продажби с немски език- София
Един от най-големите ни и успешни проекти, за световен лидер в телекомуникациите, продължава да расте с пълна сила и търсим следващите си страхотни колеги в София!
Хора точно като теб – амбициозни, отговорни и мотивирани!

Стани част от нашия екип, работи в модерен нов офис, и общувай на живо с колегите си.

Вашите задачи:
Телефонно обслужване и консултиране на нашите съществуващи клиенти
Управление на договори за интернет и телевизия;
Осъществяване на продажби и изготвяне на оферти

Изисквания за длъжността:
Отлични познания на немски език на писмено и устно ниво
Добри компютърни умения
Комуникативност и позитивно отношение
Желание за придобиване на нови знания и компетенции
Добри организационни умения и работа в екип

При нас ще можеш:
Да съдействаш на клиентите, да разрешат своите казуси
Да изкарваш неограничено и да изкараш над 4000 лева на месец - 2800 Основна брутна заплата + неограничен бонус.;
Да се възползваш от безплатно фирмено обучение за позицията, на международно ниво
Да работиш в постоянно развиващ се екип от модерен офис в София.
Да участваш в тиймбилдинги, дни за пица, партита, йога, масажи и много други.
Да се възползваш от множество социални придобивки: допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна и други.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език, Италиански език

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Електронна търговия
Бизнес /консултантски услуги
Населено място:
Гр. София
Адрес:
район р-н Триадица бул.ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ No 82, ет. 1
Дата:
6.Март.2024
Организация:
Sutherland
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Sutherland може да получите ТУК