Обява
Метро Кеш Енд Кери България ЕООД

Служител отдел "Доставки" (на пълно и непълно работно време)- София
Партньор на професионалисти - това е мотото на МЕТРО Кеш енд Кери. Целта ни е да удовлетворяваме нуждите на нашите клиенти и за да я постигнем, се нуждаем от мотивирани служители. Приемете това предизвикателство и кандидатствайте в METРО София 2 за позицията:

Служител в магазин (на пълно и непълно работно време)

Вашите задачи:

• Обработка и подготовка на стоките за доставки
• Подпомагане на процеса по изпълнение на заявките на клиентите
• Следене срокове на годност
• Спазване на вътрешните правила и процедури

Вашият профил:
• Средно образование
• Умения за работа с клиенти
• Добри комуникационни умения
• Опит в търговията ще се счита за предимство

Ние ви предлагаме:
• Възможност за кариерно развитие в голяма международна компания
• Професионално обучение
• Отлични условия на труд и добър социален пакет
• Допълнително здравно осигуряване
• 10% отстъпка при пазаруване в магазините на МЕТРО

Искате ли да кандидатствате?
Изпратете автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка (бутона "Кандидатствай") или на адрес: 1331 София бул. Европа №182, отдел „Персонал“.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, единствено и само за целите на подбора за съответната позиция. Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. „Метро Кеш енд Кери България“ ЕООД е администратор на лични данни и Ви гарантира пълна защита на предоставените лични данни. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно, Профил:

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Населено място:
Гр. София
Адрес:
бул."Цариградско шосе" 7 - 11км
Дата:
13.Март.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Метро Кеш Енд Кери България ЕООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.