Обява
VIVACOM

CRM Администратор – София
VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ
Осигурява нормалното и непрекъснато функциониране на приложения, за да се предоставят условия за въвеждане, обработване и контролиране на данните в тях
Действа като второ ниво поддръжка при разрешаването на проблеми, свързани с приложенията, за които отговаря екипът
Следи и анализира работата на приложенията и предприема необходимите действия при откриване на проблем, като работи и за автоматизиране наблюдението на приложенията
Подпомага намирането на решения на клиентските проблеми
Извършва необходимите оперативни дейности и подготвя справки при необходимост
Прилага промени, касаещи нови функционалности или корекции на съществуващите
Дава предложения за подобряване работата на приложенията
ИЗИСКВАНИЯ
Висше образование – бакалавър или магистър в специалности от областта на ИТ или телекомуникациите
Минимум 2 години професионален опит в работата с бази данни, и поддръжка на комплексни ИТ решения
Познания за WINDOWS и Linux операционни системи
Познаване продуктите на Oracle, SQL, PL SQL
Познания по Oracle BI и Informatica CDC и ETL се считат за предимство.
Добро владеене на английски език - писмено и говоримо
Много добри умения за работа в екип
Аналитично мислене и внимание към детайла
Гъвкавост и възможност за адаптиране в бързо променяща се среда
Ние Ви предлагаме
Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
ИТ и Компютърни специалисти
Адрес:
Цариградско шосе 115
Дата:
11.Октомври.2018
Организация:
VIVACOM
Детайли за организацията:
Повече информация за VIVACOM може да получите ТУК