Обява
ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД

Експерт в отдел Оперативна поддръжка, хелп деск и автопарк - профил Електроинженер- София
ДЗИ е един от най-разпознаваемите брандове на българския застрахователен пазар, с над 70-годишна история и е част от белгийската KBC Group.
Нашата мисия е да осигуряваме спокоен и сигурен живот, а успешната ѝ реализация зависи от нашите служители. Присъединявайки се към нашия екип ще имате шанса да се развивате в среда от колеги с подобни ценности и да знаете, че работата ви носи спокойствие на обществото. Ние вярваме, че всеки един от служителите допринася и е отговорен за положителната промяна около нас.
Амбициозните планове за развитие на ДЗИ водят до постоянно търсене на нови таланти, които да допринесат за нашия общ успех! В момента търсим мотивиран и динамичен професионалист за позицията

Експерт в отдел Оперативна поддръжка, хелп деск и автопарк - профил Електроинженер
в Дирекция „Администрация, доставки и сигурност“

Задължения и отговорности:
- Администрира процеси, свързани със свободен пазар на ел. енергия, включително информираност за пазара, поддържане на бази данни и проследяване на потреблението на ел.енергия, както и участие в тръжни процедури
- Участва в анализи и разработване на проекти за изпълнение на Фотоволтаични електроцентрали
- Участва в анализи и разработване на проекти за изпълнение на Зарядни станции за електроавтобили
- Отговаря за ефективното управление на енергийните разходи и разходите за услуги (ел. енергия, Тец, газ и др.)
- Организира поддръжката (инспекция, профилактика/сервизно обслужване и ремонти) на сградният фонд на KBC България в Централно управление и клонова мрежа за изпълнение чрез външни контрагенти и вътрешен ресурс от дружествата на КBС България: електрически табла, осветление, светещи рекламни елементи, електрообзавеждане и др.
- Анализира причините за аварии и повреди, като предлага мерки за предотвратяването им
- Изготвя справки и анализи, свързани с дейността
- Отговаря за управлението, координацията, наблюдението, планирането и контрола на дейностите по оперативната поддръжка и експлоатация на сградния фонд и недвижимите имоти на дружествата на KBC България

Профил на кандидата:
- Висше техническо образование Електроинженер – Електроенергетика и Електрообзавеждане
- Професионален опит от минимум една година в областта
- Работа с техническа документация, разчитане на схеми по части Ел, ОВК, Архитектура
- Отлична компютърна грамотност – MS excel, Autocad и др. системи, релеватни за дейността
- Опит в поддръжката на електрически мрежи и инсталации
- Мотивирана, аналитична и комуникативна личност
- Умения за приоритизиране на задачи и спазване на срокове
- Владеене на английски език е предимство

Ние ви предлагаме:
- Възможност да се присъедините към водеща компания на българския застрахователен пазар, част от международната банково-застрахователна група KBC Group
- Приятелска работна среда и високо мотивиран екип от професионалисти
- Възможност за обучение и професионално развитие
- Стимулиращо възнаграждение и атрактивен социален пакет
- Ваучери за храна на стойност 80лв. месечно

Ако се интересувате от това предложение, моля изпратете автобиография.
След приключване на подбора по документи ще се свържем само с одобрените кандидати.
Конфиденциалността Ви е гарантирана.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Застрахователна дейност
Населено място:
Гр. София
Адрес:
ул. Константин Преславски 1
Дата:
4.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД може да получите ТУК