Обява
UpSkill Ltd.

Спедитор въздушни превози
UpSkill Ltd е доставчик на HR услуги с уникален опит в IT, ITO, BPO, SSC и SDC набиране, обучение и HR консултации. Вярваме в трансформирането на традиционните HR услуги, ангажиращи и вълнуващи човешките отношения. Нашите консултанти са компетентни в изграждането на силни връзки и улесняват ефективните отношения между кандидатите за работа и клиентите.

Нашият клиент е водеща логистична компания с повече от 10 години история в областта на транспорта и доставката на експресни пратки по целия свят за всякакъв размер и тегло, използвайки комбинация от транспортни опции.

Ролята предполага поемането на отговорностите за:

- Организацията на цялостния процес по изпълнение на сделки, свързани с въздушен транспорт;
- Поддържането и разширяването на клиентската база на компанията;
- Продажби и ценообразуване;
- Работа със софтуера на компанията;
- Координацията с партньорска и агентска мрежа.

Вие сте търсеният професионалист, ако отговаряте на следните изисквания:

- Много добро ниво на владеене на английски език;
- Висше икономическо образование (може и студенти), за предпочитане специалност “Икономика на транспорта“ и „Стопанска логистика“;
- Комуникативност;
- Организираност и инициативност.

Нашият клиент предлага:

- Комфортна работна среда;
- Отлично възнаграждение;
- Непрекъснато фирмено обучение, свързано с развиване на професионални и общи компетенции;
- Интересна и динамична работа.

Ако откривате себе си в описанието по-горе, моля, изпратете ни автобиография с актуална снимка и вече ще бъдете стъпка по-близо до възможността за професионален подем!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Лиценз No.2826. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Авиация / Летища / Авиолинии
Адрес:
София, ул. Йоан Екзарх 7
Дата:
2.Октомври.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за UpSkill Ltd. може да получите ТУК