Обява
UpSkill Ltd.

Специалист застрахователни плащания с Немски език- Международна компания (Не е нужен опит)
UpSkill Ltd е HR компания със задълбочена експертиза в областите на подбор за: IT, ITO, BPO, SSC and SDC, Обучения и HR Консултиране. Ние вярваме в превръщането на традиционните HR услуги във вълнуващи и човешки взаимоотношения. Нашите консултанти са компетентни в изграждане на силна връзка и ефективни взаимоотношения между нашите кандидати и клиенти.

За наш клиент – международна компания с отлична позиция и на българския пазар и лидер в застрахователното дело, търсим Специалист Застрахователни плащания, владеещ свободно Немски език, който да се заеме със следните функции:

Основни задължения:

• Документиране и координация на процеса по завеждане на щети
• Контакт със застрахователни агенти и клиенти на компанията
• Проследяване процеса на обработване на претенцията от страна на застрахователя
• Анализиране фактите и възможни решения
• Изготвяне на възможности за оптимизация

Изисквания:

• Владеене на Немски език (писмено и устно) на отлично ниво
• Внимание към детайлите
• Умения за взимане на решения
• Мотивация за работа в екип
• Умение за работа с клиенти

Компанията предлага:

• Отличен социален пакет
• Стандартно работно време (Понеделник- Петък от 9.00ч до 18.00ч)
• Възможност за професионална реализация в компания с високи стандарти на работа, стабилност и сигурност
• Конкурентно стартово възнаграждение
• Възможност за работа от вкъщи няколко пъти месечно
• Да станете част от мотивиран и приятелски настроен екип
• Бонус на годишна база
• Модерен офис на комуникативно място (до метростанция)

Не се колебайте да кандидатствате, ако Вашия опит и желание отговарят на горните критерии!
С удоволствие ще разгледаме Вашата кандидатура.
Ще се свържем с всеки подходящ кандидат.

Лиценз No.1740 валиден до 25.06.2019. Вашата кандидатура ще бъде третирана конфиденциално!
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Трудово възнаграждение:
От 2000 до 2400 лева на месец

Категория:
Застрахователна дейност
Адрес:
София, ул. Йоан Екзарх 7
Дата:
23.Януари.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за UpSkill Ltd. може да получите ТУК