Обява

Project manager
Ref.No:
07
Ние сме компания оперираща в няколко различни сфери. Гордеем се с нашите впечaтляващи хотели, спортни зали и ресторанти. Стараем се да предлагаме най- доброто обслужване и да създаваме комфорт на нашите клиенти.

Във връзка с разширяването на дейността , търсим да назначим – Project Manager

Изисквания:

- завършен строителен техникум или висше образование в сферата на интериорния дизайн и архитектура;
- изготвя технически чертежи по одобрени проекти;
- изготвя документация за предаване проекти на строителни бригади;
- професионален опит на подобна длъжност;
- умения за изчисляване на подробни количествени сметки;
- остойностяване на СМР;
- добро владеене на AutoCAD и MSOffice (включително MS Project);
- добри умения в комуникацията с колеги и контрагенти;
- работа със Еrp software
- възможност за командировки.
- шофьорска книжка

Задължения:

- Участва в подбора на мебели и доставки
- Събира оферти и следи за срокове на доставки;
- Участва в тръжни процедури;
- Прави поръчки и организира доставки до обекти;
- Следи за плащания;

Компанията предлага:

• Отлично възнаграждение;
• Трудов договор с фирма Стартинг Пойнт ЕООД;
• Социални придобивки;
• Приятелска работна атмосфера ;
• Стандартна 5 – дневна работна седмица
• Коректни трудово - правни отношения „Работодател-Служител“;
• Комуникативна локация - Младост 4 Бизнес Парк;
• Възможност за кариерно развитие;

Станете част от нашето голямо семейство!

Ако проявявате интерес към обявената позиция , моля да изпратите вашата автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.
Само одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на среща разговор
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура
Населено място:
Гр. София
Дата:
12.Април.2024
Организация:
Стартинг Пойнт
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Стартинг Пойнт може да получите ТУК