Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Експерт Количествени сметки
HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Наш клиент е водеща компания в инженеринг, производство и търговия със строителни материали. За техния екип, търсим професионалист за позиция

Основни задължения:
Отговаря за изготвяне на количествени сметки по проекти за фасадно строителство;
Извършване на цялостно документално и аналитично обезпечаване на производствено техническия отдел /ПТО/;
Ценообразуване на различните видове СМР дейности и изготвяне на анализни цени за изпълняваните строително-монтажни дейности;
Подготвяне на заявки за материали към отдел Логистика;
Изготвяне Акт по Образец 19;
Водене на кореспонденция с техническите отдели на доставчици и възложители;
Издаване на фактури и следене за всички плащания по оферти и договори, чието материално обезпечаване се извършва от Офис София;

Изисквания за позицията:
Завършено висше образование в инженерно-техническа специалност;
Предишен опит на подобна позиция 5+ години;
Отлични технически умения при работа с Excel и ERP системи;
Опит и познания в областта на строителния процес, неговото отчитане и съпътстващата го документация]
Отлични организационни и комуникационни умения;

Компанията предлага:
Конкурентно заплащане;
Допълнителен социален пакет;
Въвеждащо обучение;
Работа от модерен офис.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г

HRS Recruitment Services has License №2525 valid from 26.04.2018.От „Ейч Ар Ес Рикрутмънт Сървисиз" ООД събираме следните данни за Вас, като: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образование, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура
Инженери
Населено място:
Гр. София
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
10.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.