Обява

Техник телекомуникации
Описание
Търсим Техник телекомуникации.

Основни отговорности:

Монтаж на телекомуникационно оборудване, антенно-фидерни системи, радио-релейни линии, токозахранващи системи и батерии;
Обслужване и поддръжка на мрежова инфраструктура и захранване на базови станции на мобилни оператори;
Работа на височина;
Познаване и спазване на изискванията по безопасни условия на труд;
Изпълнение на поставените задачи спрямо техническа документация и изискванията на клиента;
Командировки в страната и чужбина;

Изисквания за позицията:

Средно образование;
Умения за работа с ръчни инструменти, машини и лични предпазни средства;
Добри организационни и комуникационни умения;
Работа в екип;
Отговорност и лоялност;
Шофьорска книжка – категория В;
Опит и умения за работа на височина ще се считат за предимство;
Средно техническо образование ще се счита за предимство;

Какво предлагаме:

Работа във водеща компания;
Обучения спрямо нуждите за развитие на различни умения;
Предизвикателна и динамична работна среда;
Условия за реализация и развитие;
Възможност за работа в чужбина;
Конкурентно възнаграждение;
Допълнителни стимули и гъвкава система за социални придобивки;
Допълнителни бонуси спрямо постигнатите резултати;
Допълнително здравно осигуряване;
Допълнителен платен годишен отпуск;
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Телекомуникации - инженери и техници
Населено място:
Гр. София
Дата:
9.Април.2024
Организация:
Cross Source
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Cross Source може да получите ТУК