Обява

Технически и административен сътрудник - строителство - за гр. Пловдив
Описание
Технически и административен сътрудник - строителство

С оглед разширяване на дейността си, строителна фирма ЛИТ СТРОЙ ЕООД търси мотивиран и отговорен човек за позицията:

Технически и административен сътрудник за гр. Пловдив

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

1. Завършено средно специално, висше строително или техническо образование

2. Познаване на технологията на строителните процеси

3. Разчитане на проектна документация

4. Опит в изготвянето на количествено-стойностни сметки.

5. Добра компютърна грамотност
( необходимо е кандидата да може да работи поне с програми MS office)

6. Експедитивност и стриктност при изпълнение на поставените задачи

8. Организационни умения и умения за работа в динамична среда.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

Проверка на оферти, количествени сметки, анализи и фирмени цени, протоколи обр. 19, опис-сметки 22 и др.

Изготвяне на справки, отчети, протоколи и други подобни документи, свързани с дейността и за нуждите на фирмата

Компанията предлага:
- Целогодишна и дълогсрочна заетост
- Отлични условия на труд
- Атрактивно възнаграждение на трудов договор
- Възможност за професионално развитие в екип от професионалисти в сферата на строителството.

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и снимка, само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

За допълнителна информация и контакти : 089 524 5453 Иванов
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално, Профил: СТРОИТЕЛЕН ТЕХНИК, ИНЖЕНЕР, ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:
Строителство, Архитектура
Населено място:
Гр. Пловдив
Дата:
16.Юли.2024
Организация:
ЛИТ СТРОЙ ЕООД
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за ЛИТ СТРОЙ ЕООД може да получите ТУК