Обява
Top Skills Recruitment Ltd.

Строителни работници
Top Skills Recruitment е агенция, предоставяща пълен спектър от услуги в сферата на човешките ресурси, сред които подбор на персонал, лизинг на персонал и временна заетост, хедхънтинг, обучения и др. Сътрудничим си с български и международни компании по различни големи проекти, като същевременно съдействаме на търсещите работа да намерят подходящия за тях кариерен път – на хората с малък опит помагаме да се ориентират на трудовия пазар, а на професионалистите с натрупана практика - да се преориентират към област, отговаряща по-добре на уменията им.

Екипът на Top Skills се състои от млади и усмихнати професионалисти с опит в консултирането в различни сфери като финанси и счетоводство, ИТ, специалисти с различни чуждестранни езици, маркетинг, производство, строителство и др. Притежаваме необходимата квалификация в проучването на пазара на труда, интервюирането и намирането на най-подходящите позиции или служители, предоставяйки услуги на най-високо ниво.

Ние сме гъвкави, иновативни и винаги се стремим да постигаме високи и ефективни резултати.

За наши доверени партньори в Нидерландия търсим:

Позиции:

· Фасадни работници – 550 – 625€/ седмично;

· Довършителна работа, изолация и окачени тавани – 550 - 625€/ седмично;

· Мазилка – 575 – 650€/ седмично;

· Индустриални бояджии – 550 – 600€/ седмично;

Условия:

· Осигуровки- спрямо местното законодателство;

· Работни часове- 40 часа седмично;

· Квартира – подсигурена;

Изисквания и отговорности:

· Опит – задължителен опит в сферата;

· Чужди езици - разговорно ниво английски език;

· Инструменти;

· С предимство са кандидати със собствен автомобил;

Необходими документи:

· Подробна автобиография на английски език;

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на cv@topskills-bg.com и ние ще се свържем с Вас.

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал в чужбина № 2477 / 12.03.2018
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Строителство, Архитектура
Гр. София, Гр. Пловдив, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Стара Загора, Гр. Русе, Гр. Благоевград, Гр. Велико Търново, Гр. Видин, Гр. Враца, Гр. Габрово, Гр. Добрич, Гр. Кърджали, Гр. Кюстендил, Гр. Ловеч, Гр. Монтана, Гр. Пазарджик, Гр. Перник, Гр. Плевен, Гр. Разград, Гр. Силистра, Гр. Сливен, Гр. Смолян, Гр. Търговище, Гр. Хасково, Гр. Шумен, Гр. Ямбол
Адрес:
Sofia, 45 P. Parchevich str.
Дата:
16.Ноември.2022
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК