Обява
Top Skills Recruitment Ltd.

Електротехници
Описание
*За наш партньор с различни проекти в Холандия, търсим:

Свободни позиции:

· Сградни електротехници- инсталация на електроуреди; окачване на кабели; свързване на различни осветителни и енергийни инсталации; монтиране на трасета за електро кабели; свързване на панели и табла; прекарване и свързване на кабели;

· Електротехници- окабеляване- изграждане на разпределителни табла, охранителни панели, на база на чертежи; изграждане на нови панели;

· Електротехници- сградни инсталации- монтиране на ел. инсталации на нови сгради, монтиране на светлинни точки и стенни контакти;

· Електротехници- жилищно строителство

· Инфраструктурни електротехници- самостоятелно свързване на контролни панели; ревизиране и изграждане на контролни панели; свързване и монтиране на изолатори; високо и средно напрежение;

· Индустриални електротехници- монтиране на тави за електрокабели; свързване на панели и шкафове; на помпи и двигатели; промишлено оборудване и машини;

Условия:

· Заплата – 2000-2400 E нетно месечно възнаграждение; изплаща се седмично;

· Работни часове- 40 часа/ седмично

· Осигуровки- спрямо местното законодателство

· Квартира – подсигурена от работодателя

Изисквания и отговорности:

· Опит – предходен опит е задължителен; Най-малко 3 години професионален опит на длъжността

· Чужди езици- работно ниво на Английски език- сформират се екипи, ако единият кандидат владее английски език, другият може да са с минимални познания

· С предимство са кандидати:

· Които могат да пътуват със собствен автомобил- сформират се екипи, ако единият кандидат може да пътува с автомобил, а друг- не- се комбинират, за да пътуват съвместно;

· Които могат да разчитат ел. чертежи

· Задължителен курс за безопасност VCA, който фирмата заплаща след преминат курс в България или Холандия;

Необходими документи:

· Подробна автобиография

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на cv@topskills-bg.com и ние ще се свържем с Вас.

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал в чужбина № 2477 / 12.03.2018
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

За повече информация:

00359 895 600 734

cv@topskills-bg.com

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Специалисти - електротехници
Гр. София, Гр. Пловдив, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Стара Загора, Гр. Русе, Гр. Благоевград, Гр. Видин, Гр. Враца, Гр. Габрово, Гр. Добрич, Гр. Кърджали, Гр. Кюстендил, Гр. Ловеч, Гр. Монтана, Гр. Пазарджик, Гр. Перник, Гр. Плевен, Гр. Разград, Гр. Силистра, Гр. Сливен, Гр. Смолян, Гр. Търговище, Гр. Хасково, Гр. Шумен, Гр. Ямбол
Адрес:
Sofia, 45 P. Parchevich str.
Дата:
16.Ноември.2022
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК