Обява

ТЕХНИК ХОТЕЛ
Търсим служител с технически познания за осигуряване на безупречна функционалност на материално-техническата база на хотел.

Изисквания:

- Завършено средно образование, с предимство са кандидатите с техническо образование;
- Познания по електрически инсталации, ВиК, ОВК системи и строителни дейности;
- Точност и организираност;
- Шофьорска книжка;
- Умения за работа в екип.

Отговорности:

- Извършва различни ремонтни дейстности, възникнали в хотела;
- Поддръжка изправността на базата;
- Анализира неизправностите и предлага решения за ликвидирането им;
- Контролира работата на подизпълнителни фирми,
извършващи дейности на територията на хотела;
- Качествено и срочно изпълнение на задачите, касаещи заеманата длъжност;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи от прекия ръководител.

Ние предлагаме:

- Трудов договор на пълно работно време
- Добри условия на труд
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Специалисти - електротехници
Дата:
22.Ноември.2022
Организация:
Cross Source
Детайли за организацията:
Повече информация за Cross Source може да получите ТУК