Обява
Менпауър България ООД

ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИАЛИСТ- ВИСОК КЛАС КУХНЕНСКО ОБОРУДВАНЕ- София
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента за наш клиент, търсим отговорен, организиран и мотивиран кандидат за позицията:

ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИАЛИСТ- ВИСОК КЛАС КУХНЕНСКО ОБОРУДВАНЕ

Работните задължения включват:
Контролиранe работното състояние на машините и съоръженията;
Извършване на профилактични и планови ремонти на машините и съоръженията;
Извършванe настройки на машините и съоръженията в зависимост от процесите на работа;
Планиране необходимите резервни части, материали и консумативи;
Организиране ремонтното обслужване на оборудването;
Контролиране отстраняването на аварии на машини и съоръжения.

Успешният кандидат притежава:
Опит на сходна позиция;
Отлични организационни и комуникационни умения;
Опит в поддръжка на машини и оборудване;
Компютърна грамотност – MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
Шофьорска книжка – категория В;
Отлични организационни умения.

Kомпанията Предлага:
Отлично възнаграждение;
Стандартно работно време;
Обучения;
Ваучери за храна;
Служебен автомобил и инструменти.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Проектиране
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
7.Септември.2022
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК