Обява
Менпауър България ООД

ИНЖЕНЕР ПРОЕКТАНТ - ВиК - София
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор – водещa инженерингова компания в областта на строителните процеси, търсим да назначим опитен и мотивиран кандидат за позицията:

ИНЖЕНЕР ПРОЕКТАНТ - ВиК

Основни отговорности:
Изготвяне на проекти в идейна, техническа и работна фаза;
Отговаря за контрола на проектна документация;
Оценяване на получени оферти;
Участва в преговори по възлагане на подизпълнители/доставчици/.
Проектиране съгласно бюджетираните срокове и времева рамка на проекта;

Основни изисквания:
Висше техническо образование - Строителен инженер, Водоснабдяване и канализация;
Трудов опит на сходна позиция - 2 години;
Владеене на Английски език/или Немски език - писмено и говоримо;
Отлично владеене на Revit Architecture, AutoCAD, Photoshop и Microsoft Office.
Проектантска правоспособност за инженер ВиК;
Познаване на действащите нормативни документи, регламентиращи строителния и инвестиционния процес.

Компанията предлага:
Отлично възнаграждение в зависимост от опита на одобрения кандидат;
Работна позиция в компания лидер на българският пазар;
Работа във високо професионална, етична и приятелска работна атмосфера;
Среда, в която продуктовата експертиза, качество, професионални и персонални контакти, обвързаност и ангажираност са възнаградени;

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете директно своята автобиография!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Проектиране
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
10.Януари.2022
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК