Обява
Top Skills Recruitment Ltd.

Инженер автоматизация- Пловдив
Ref.No:
1438
Описание
Работа в Пловдив – Инженер Автоматизация

Top Skills Recruitment е международна агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в посредничеството за работа в България и чужбина.
Нашата мисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

За наш партньор - голяма международна производствена компания, търсим Инженер автоматизация:

ОТГОВОРНОСТИ:
• Участва в проектирането и програмирането на нови машини и разширения
• Прави диагностика, отстранява повреди и аварии на машините
• Отговаря за поддръжката на съоръженията в производството
• Участва в монтажа и пускането в експлоатация на нови машини

ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше техническо образование
• Компютърна грамотност и опит в програмиране на PC, с предимство на C/C++ или Assembler
• Опит със софтуер за автоматизация - SIMATIC STEP 7 (TIA Portal) или Siemens НМІ и конфигуриране на мрежи е предимство.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Атрактивно възнаграждение, съобразено с опита + бонуси
• Възможност за работа и развитие в международен екип
• Работа на 3 смени
• Ваучери за храна
• Допълнителна здравна осигуровка
• Осигурен служебен транспорт

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на cv@topskills-bg.com и ние ще се свържем с Вас.
Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017.

Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

За повече информация: cv@topskills-bg.com/ 0895 600 734

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции, Служители

Категория:
Проектиране
Гр. Благоевград, Гр. Бургас, Гр. Варна, Гр. Велико Търново, Гр. Видин, Гр. Враца, Гр. Габрово, Гр. Добрич, Гр. Кърджали, Гр. Кюстендил, Гр. Ловеч, Гр. Монтана, Гр. Пазарджик, Гр. Перник, Гр. Плевен, Гр. Пловдив, Гр. Разград, Гр. Русе, Гр. Силистра, Гр. Сливен, Гр. Смолян, Гр. София, Гр. Стара Загора, Гр. Търговище, Гр. Хасково, Гр. Шумен, Гр. Ямбол
Адрес:
Sofia, 45 P. Parchevich str.
Дата:
23.Август.2021
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК