Обява
Менпауър България ООД

Електротехник - Пловдив
Manpower Inc. е световен лидер в индустрията за персонал, предоставяща услуги и решения за управление на работната сила на клиентите чрез 4440 офиса в 82 държави. Manpower също така предлага набор от кадрови решения, ангажименти и консултантски услуги World Wide.

За наш клиент - водеща, международна производствена компания, в момента търсим:

Електротехник

Основни отговорности:
- Работи с различни видове инструменти, уреди, оборудване и техника;
- Извършва техническо обслужване и превантивна поддръжка;
- Извършва ежедневни ремонтни дейности и планирани ремонти;
- Изтегля кабели и монтира кабелни трасета;
- Изгражда заземителни инсталации;

Основни изисквания:
- Средно електротехническо образование;
- Готовност за работа на смени;
- Основни умения за работа с ръчни ел. инструменти;
- Способност за разбиране и четене на техническа документация;
- Познаване на релевантните общи изисквания на нормативната и подзаконовата уредба в областта на електротехниката.

Компанията предлага:
- Конкурентно възнаграждение и реални осигуровки;
- Гъвкаво работно време;
- Работно облекло и много добри условия на труд;
- Подсигурен транспорт до работното място;
- Осигурена храна в завода;
- Въвеждащо обучение;
- Възможности за професионално обучение и развитие.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете Вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Специалисти - електротехници
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
16.Юни.2021
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК