Обява

Заварчик
Ref.No:
21121z
МС Инженеринг е специализирана в проектиране, конструиране и производство на прахоуловители, прахоуловителни инсталации, маслоуловители, аспирационни системи за всички отрасли на промишлеността

Фирмата търси да назначи

Заварчик

Изисквания към кандидатите:
• средно техническо образование
• умения за заваряване по методa MIG/MAG
• професионален опит в заваряването на метални изделия и конструкции от стомана
• шлосерски умения - работа с ръчна шлайфмашина, ръчна бормашина,
• техническа грамотност и умения за работа с чертежи
• притежавано свидетелство за придобита правоспособност по заваряване –предимство

Основни задължения:
• построяване и заваряване на конструкции с разнообразна форма от стомана
• разчитане на техническа документация - чертежи на детайли и възли
• подготовка на детайлите за заваряване - почистване мястото на шева, направа на фаска за шев и пр
• извършване на шлосерски дейности - шлайфане, пилене, пробиване на отвори, нарязване на резби и пр.
проверяване на изработеното изделие по техническа документация - умения за самоконтрол

Ние предлагаме:
• Работа по трудов договор-дневна смяна, 5 дневна работна седмица.
• Редовно и без забавяне изплащане на заплатите.
• Заплащане на положен извънреден труд, ако има такъв.
• Месторабота в рамките на града.
• Спазване на българското законодателство.

Документи за кандидатстване:
• Автобиография с телефон и е-mail за обратна връзка.
• Копие на документ за професионална квалификация, ако има такъв
• Актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД
Изисквания към кандидата
Образование: Средно, Профил: машиностроене

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Специалист - заварчици
Населено място:
Гр. Габрово
Адрес:
Севлиево
Дата:
11.Февруари.2021
Организация:
МС Инженеринг 70 ООД
Повече информация за МС Инженеринг 70 ООД може да получите ТУК