Обява
Coca-Cola Business Services Organization

Главен Експерт Автоматизация- Костинброд
Описание
ТВОЯТА НОВА РОЛЯ:
Търсиш работа в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати? Имаш опит в производството и искаш да надградиш опита си в международна компания ? Ние ти предлагаме да се присъединиш към нашия екип на позицията Главен Експерт Автоматизация.

ТВОИТЕ КЛЮЧОВИ ОТГОВОРНОСТИ:
Експлоатира съоръженията в част автоматизация, софтуер и хардуер, пряко свързани с производствения процес и производствените линии на територията на завода;
Поддържа оборудването в част автоматизация в работоспособно и безотказно състояние с цел ефективно използване на производствените линии и високо качество на произведения продукт;
Води и/или участва в нови проекти с цел оптимизация на параметрите на производственото оборудване;
Оценява предложения за подобрения. Поддържа база данни и техническа документация осигуряваща актуална информация за производствените процеси включително чертежи, електронни схеми и стойности;
Изпълнява стриктно процедурите на компанията.

ОТНАСЯЛИ СЕ ЗА ТЕБ?
Висше образование в областа на електрoника или автоматизация;
2+ години опит на сходна позиция в производствена среда;
Компютърна грамотност, познания/работа с програмируеми контролери PLC;
Опит/познания в настройване и програмиране на измервателни уреди, процеси и системи;
Притежание на най-малко трета квалификационна група по електробезопасност, съгласно Правилника за безопасност и здраве при работа по електрообзавеждането с напрежение до и над 1000 V;
Владеене на английски език;
Предишен професионален опит в сферата на автоматизацията е предимство.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
Работа в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
Възможност за придобиване на нови знания и развитие след екип от професионалисти;
Запознаване с най-добрите практики в областта поддръжка и обслужване на КИП и А на производствени линии;
Конкурентна заплата + месечен бонус, трудов договор и осигуровки;

ПРИДОБИВКИ:
Платен годишен отпуск - 20 работни дни по КТ и допълнителни дни според позицията;
Допълнително здравно осигуряване, включващо болнична и доболнична помощ; здравен пакет за зъболекар, очила и лекарства;
Организиран служебен транспорт/осигуряване на карти за гориво, съгласно политиката при определени условия;
Подпомагане с пакет за РЕЛОКАЦИЯ за кандидати с отдалечена локация;
Осигурено работно облекло и пособия за безопасна работа;
Допълнителен бонус за Коледа и Великден, Бонус при участие в програма „Доведи приятел";
Подарък по социалната политика на компанията за специални събития (свключване на брак, раждане на дете, пенсиониране);
Възможност за издаване на карта за спорт;
Преференциални фирмени отстъпки за различни услуги и обекти;
Работна среда с добри практики, позитивна атмосфера и възможност за развитие.

НАШИЯТ ЕКИП:
Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1700 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 600 милиона потребители, предлагайки избор от над 190 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата. Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 29 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Инженери
Населено място:
Гр.
Адрес:
ул. "Рачо Петков Казанджията" 8
Дата:
14.Март.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК