Обява
Top Skills Recruitment Ltd.

Производствен Инженер
“Top Skills Recruitment” е агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в сферата на изнесените услуги, финансите и IT. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им развитие и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

За наш доверен партньор компания, международен концерн, която принадлежи към направление за бяла техника лидер в сектора, търсим Производствен Инженер, който да се присъедини в екипа им от професионалисти в сферата.

Изисквания:
- Образование - висше техническо (в областта на машиностроенето и технологиите) или икономическо
- Владеене на немски език с предимство или английски език - писмено и говоримо – минимум ниво В2 по общоевропейската езикова рамка
- Познания и опит в работата с CAD, ERP системи и MS Office
- Работа с техническа документация

Основни задължения:
- Анализира серийното производство
- Оптимизира съществуващите съоръжения и подобрява качеството на работа
- Осъществява проектна и пред проектна работа при внедряване на нови производствени съоръжения
- Създава и актуализира техническата документация
- Изготвя технически задания и техническа документация
- Анализира и разрешава проблеми в производството или производствени съоръжения
- Участва в развойни проекти
- Следи за постигане на целите, спазване срокове, разходите по проектите, изискванията за качество и др.
- Следи за спазване на измеримите показатели и стандарти

Ще Ви бъде предложено:
- Отлично възнаграждение
- Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения
- Участие в глобални и международни екипи
- Социални придобивки

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас.

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Проектиране
Инженери
Специалист - качество
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
Радиново
Дата:
29.Юли.2020
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК