Обява
ЧЕЗ България ЕАД

Експерт параметризация/ Мерене СрН и ПП за гр. София
Описание
Основни задължения:
Извършва параметризация и препараметризацияя и контрол на средствата за измерване на включените в системата за дистанционно отчитане MDW Converge обекти, в съответствие с приетите вътрешно - фирмени документи (правила, инструкции и др.);
Осъществява контролна дейност при клиентите чрез системата за дистанционно отчитане MDW Converge и при нарушения предава сигнали на отдел Нетехнически загуби;
Извършва дейности, свързани с монтаж, демонтаж, поддържане и проверка на измервателни групи и предоставяне на услуги в областта на измерването при привилегированите потребители, клиенти на средно напрежение и производителите, присъединени към ЕРМ;
Осигурява редовното отчитане на използваната/произведената ел. енергия на клиентите със средства за търговско измерване, включени в системата MDW Converge и осигурява заместващи дейности, включително тяхното валидиране и агрегиране в съответствие с действащото законодателство.

Изисквания:
Висше електротехническо образование;
Опит на подобна позиция минимум 3 год.;
Четвърта квалификационна група по ТБ;
Шофьорскa книжка „В” категория;
Добра компютърна грамотност (MS Office);
Много добри умения за работа в екип;
Отлични организационни умения.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Инженери
Специалисти - електротехници
Адрес:
бул. Цариградско шосе №159
Дата:
23.Март.2020
Детайли за организацията:
Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК