Обява
Easy Consult

Инспектор Газопроводи
Ref.No:
IG_P
За нашия клиент, голяма и бързо развиваща се международна компания, която отговаря за изпълнението на един от най-мащабните газопреносни проекти в Северна България, търсим Инспектор Газопроводи.

Задълженията на тази позиция включват:
- Извършване на визуален контрол на постъпващите тръби спрямо съответните стандарти и норми;
- Осъществява контрол за спазване на стандартите за качество на газопроводите;
- Отговаря за извършването на всички необходими тестове и инспекции;
- Изготвя документация за спазване на качеството в съответствие на изискванията на ISO 9001.

Изисквания:
- Техническо образование;
- Познания в нефтената и газовата промишленост;
- Опит на релевантна позиция ще се счита за предимство;
- Много добро владеене на английски език;

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, можете да кандидатствате като изпратите актуална автобиография на Английски език.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Строителство, Архитектура
Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери
Населено място:
Гр. Бургас, Гр. Монтана, Гр. Плевен
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15
Дата:
3.Декември.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК