Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Технически ръководител - Ел. инсталации- София
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, международна компания за иновативни технологии, търсим да назначим специалист на позиция;

Технически ръководител - Електроинсталации

Отговорности:

• Следи за навременното и качествено изпълнение на строително-монтажните работи, съответно проектната документация
• Детайлно разглежда цялата документация и чертежи преди започване на строително-монтажните дейности;
• Разпределя работата между монтажните групи и подпомага тяхната дейност, взимайки необходимите технически решения;
• Следи за качеството на изпълнението на монтажните групи;
• Участва в изготвянето на документацията, пусковете и настройките на монтираните системи;
• Анализира и отстранява проблеми възникнали при експлоатирането на съответните системи;

Компанията предлага:

• Трудов договор - пълно осигуряване;
• Допълнителни бонуси на 3-месечна база;
• Допълнително здравно осигуряване (ДЗО) + стоматологичен пакет;
• Ваучери за храна - 60 лв.;
• Осигурена спортна зала, фитнес и спа зона;
• Възможност за обучения в странта и чужбина;
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Основни изисквания:

• Опит и технически познания в изграждането на електроинсталации и слаботокови инсталации;
• Техническо образование;
• Работа с AutoCad;
• Шофьорска книжка - В кат;
• Мотивация за развитие и работа с нови технологии;
• Възможност за обучения;
• Възможност за командировки в страната;

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Телекомуникации - инженери и техници
Инженери
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
2.Юли.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК