Обява
Менпауър България ООД

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ НА СТРОИТЕЛЕН ОБЕКТ- София
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с над 2900 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас. За наш лоялен клиент – строително-инженерингова компания с професионален подход в работата и с традиционни позиции на пазара, търсим мотивирани кандидати за позицията:

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ НА СТРОИТЕЛЕН ОБЕКТ

Основни задължения:
Осъществяване на непосредствено ръководство на строителния обект;
Kонтрол на всички строителни и монтажни работи по обем, време и качество на строителната площадка;
Участие в разработването на необходимите за проекта планове, стратегии и план-графици;
Kомуникация и взаимодействие с всички участници на обекта – работници, доставчици, подизпълнители, надзор, инвеститорски контрол и др.;
Приемане на извършената работа по количество и качество;
Проучване на работните чертежи, разглеждане, предаване и запознаване на работните проекти с изпълнителите и координация помежду им;

Изисквания за позицията:
Висше или средно образование – строителство и архитектура;
Професионален опит на позицията
Готовност за командировки в страната;
Умения за разчитане на проектна документация;
Шофьорска книжка - категория В;
Английски език – работно ниво
Компютърни умения - MS Excel, MS Outlook, MS Word

Предложението на компанията:
Конкурентно за бранша възнаграждение;
Служебен автомобил, телефон и лаптоп;
Динамична и предизвикателна работна среда;
Социални придобивки - ваучери за храна, медицинска застрховка, карта за спорт;
Възможности за професионално развитие;
Участие в международни и разнообразни проекти в областта на индустриалното строителство.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява, е необходимо да изпратите актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 3600 до 5500 лева на месец

Категория:
Строителство, Архитектура
Инженери
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
27.Март.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК