Обява
Менпауър България ООД

Ръководител сграден фонд и инфраструктура- Ботевград
Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Ако търсите перспективна реализация, а не просто работа и искате да станете част от високо специализиран екип – сте на правилната обява! В момента за наш клиент, търсим отговорен, организиран и мотивирн кандидат за позицията:

Ръководител сграден фонд и инфраструктура

Основни задължения и отговорности:

• Да поддържа сградата и инфраструктурата, в съответствие с местните власти;
• Съгласуване на мерките за ремонт на сградата с външни компании;
• Организиране и умело провеждане на инспекции от публичните власти;
• Отговорен е за охраната (в сътрудничество с външен изпълнител);
• Отговорен е за дейностите, свързани с почистването на сградата( в сътрудничество с външен изпълнител);
• Отговорен е за електричеството, водоснабдяването и газоснабдяването(в сътрудничество с външен изпълнител);
• Управление на отпадъците, съответстващо на стандартите.

Необходим опит и умения

• Доказан опит като Ръководител сграден фонд и инфраструктура;
• Техническо образование и практически опит, свързан със съответните дейности;
• Да бъде запознат с техническите/ инженерни операции и най-добрите практики за управление на сградата и съоръженията;
• Да бъде наясно с разпоредбите за експлоатация;
• Да притежава практически познания при работа с MS Office (Excel, Word, Outlook, etc.) ;
• Да бъде наясно с управлението на отпадъци, отговарящо на съответните стандарти;
• Английски език на високо ниво;
• Счита се за предимство познание на стандартите за качеств - ISO 9001; ISO/TS 16949.

Компанията предлага:

• Да имате водеща роля в изграждането на екипа, процесите и организацията на работа; • Дългосрочна перспектива и възможност за лична изява и развитие;
• Отлични условия и среда на работа в екип от професионалисти;
• Съвременен подход и отношение към колегите в различните отдели;
• Модерна материално-техниеска база;
• Много добро заплащане (на база вашят опит и квалификация) + допълнителни бонуси;

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Строителство, Архитектура
Инфраструктура
Населено място:
Гр. Ботевград
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
24.Юни.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК