Обява
Менпауър България ООД

ГЛАВЕН ЕНЕРГЕТИК- Варна
Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивирани и квалифицирани кандидати да станат част от екипа в завода на наш партньор – успешна производствена компанията, на позицията:

Главен енергетик

Основни отговорности:

• Планиране и организиране на изпълнението на мерки за привеждане на сградите, производствените помещения и работните пространства;
• Контролира цялостната дейност по осигуряване на правилната експлоатация и надеждна работа на енергийните мрежи и енергосъоръженията;
• Поддържане на връзка с диспечерите и доставчиците на електроенергия;
• Следи за качеството на енергоносителите;
• Планира и организира изпълението на мерки за осигуряване на производството с подходящо оборудване;
• Координира изпълнението на изискванията за здравословни и безопасни условия на труд;
• Документира извършените дейности и изготвя отчет към ръководството.

Изисквания за позицията;

• Подходящо образование с техническа насоченост;
• Опит на подобна позиция;
• Владеене на технически английски език ще се счита за предимство;
• Отлична компютърна грамотност;
• Енергичност и креативност.

Получавате възможност за:

• Професионална реализация в компания с утвърдени високи стандарти за работа;
• Работа със съвременна лабораторна апаратура;
• Отлично възнаграждение по Трудов договор ;
• Допълнителни придобивки по вътрешно фирмена социална програма.

Предложението ни Ви се струва интересно? Моля, изпратете ни своето детайлно CV. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016г.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
9.Юли.2021
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК