Обява
Gi Group

Инженер автоматизация - Пловдив
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2400 служители в 22 страни на територията на Европа, Азия и Америка.

За наш клиент - международна производствена компания, лидер в своята сфера, търсим отговорна и мотивирана личност за позицията: Инженер автоматизация

Изисквания:

• Висше образование в областта на инженерните науки, по възможност Автоматизация;
• Минимум една година релевантен професионален опит в производствена среда;
• Опит в поддръжката на автоматизирани производствени машини;
• Отлични познания за програмирането на PLC, роботи и камери;
• Добро познаване и разчитане на техническа документация;
• Владеене на английски език – писмено и говоримо;
• Готовност за работа на смени.

Отговорности:

• Извършва възложени ремонти и модификации на машините и електрическите съоръжения;
• Извършва настройка на високо технологично производствено оборудване според
изискванията;
• Извършва превантивна поддръжка и ремонт на производственото оборудване;
• Следи за наличието на резервни части за производственитер машини.

Компанията предлага:

• Възможност за професионално развитие в голяма международна компания, с установени
стандарти на работа;
• Отлични условия на труд в динамична работна среда;
• Мотивиращо възнаграждение.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Инженери
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
3.Септември.2019
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК