Обява
Horizons Bulgaria

Технически ръководител, Строителство
Ref.No:
CM_1018
Horizons е консултантска фирма с 15-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Във връзка с развитието на нови бизнес проекти на нашия клиент – лидер в областта на жилищното и индустриалното строителство, търсим да назначим:

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ, СТРОИТЕЛСТВО

Задължения и отговорности:
- Организира, ръководи и контролира работата на подизпълнителите
- Проследява точността на изпълнение на проектната документация
- Планира, заявява и контролира материалите, необходими за изпълнението на поставените задачи
- Участва в изготвянето на работни графици
- Следи за спазването на мерките за безопасност на труда, пожарна безопасност и нарушаване на екологичните изисквания
- Изготвя ежеседмични подробни количествени сметки за извършената работа
- Отчита количественото и качественото изпълнение на строителството и строително-монтажните дейности
- Отговаря за своевременното отстраняване на пропуски и нарушения при изпълнение на задачите

Изисквания към кандидатите:
- Висше образование – Строителен инженер
- Минимум 2 години професионален опит в изпълнението на Довършителни дейности
- Отлични познания по строителна и проектна документация
- Отлично познаване на процесите и операциите при отделните видове СМР
- Опит в изготвянето на разчети и планиране на необходимите материали и ресурси
- Компютърни умения – AutoCAD, MS Office

Работодателят предлага:
- Дългосрочни трудови взаимоотношения
- Отлично възнаграждение
- Структурирана бонусна система
- Възможност за професионално развитие и реализация

В случай, че проявявате интерес към посочената позиция, ще се радваме да получим Вашата кандидатура. Конфиденциалността е гарантирана.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016г
Изисквания към кандидата
Образование: Магистър

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:
От 1800 до 2000 лева на месец

Категория:
Строителство, Архитектура
Населено място:
Гр. Пловдив
Дата:
3.Октомври.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК