Обява
Easy Consult

Специалист монтажни дейности
Ние сме Easy Consult – най-голямата българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.
За наш клиент, предлагащ цялостни интериорни решения и дизайн за едни от най-луксозните хотели, ресторанти и заведения в страната, търсим Специалист монтажни дейности.

Основните задължения на позицията включват:

- Отлично познаване спецификите на материалите и крайните продуктите, както и тяхното монтиране;
- Монтиране/Отремонтиране/ на продуктите при клиента; - Снемане на необходимите размери в съответствие с клиентските изисквания (щори, корнизи); - Изготвяне на детайлен протокол при всеки извършен монтаж;
- Работа с цел увеличаване качеството на обслужване на клиентите.

Основни изисквания за заемане на длъжността:

- Опит на подобна позиция (монтажник, строител, декор-строител) е задължителен;
- Шофьорска книжка;
- Висока степен на организираност и отговорност, прецизност и коректност при изпълнение на задълженията си;
- Английски език на работно ниво е сериозно предимство.

Ако ти търсиш:

- Гъвкаво работно време;
- Работа с конкурентно заплащане и бонус на всеки монтаж;
- Мобилност и динамика в работния процес; - Въвеждащо и множество последващи обучения;
- Работа в утвърдила се на пазара компания...

Можеш да ни изпратиш актуалната си автобиографията на български език още сега.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Строителство, Архитектура
Специалисти - електротехници
Дата:
2.Октомври.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК