Обява
Gi Group

Ръководител строителен обект- Бургас
Описание
Ръководител строителен обект
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият клиент e водеща строително-инвестиционна компания, с над 25 години стабилно присъствие на българския пазар.

Във връзка с развитие на дейността, компанията търси, мотивирана и отговорна личност за позицията:

Отговорности:
Планиране, управление и координиране на строителния обект, за да се гарантира изпълнението на даден проект в срок и в рамките на определения бюджет;
Ръководене на строителните работи по договор или специализирани строителни услуги, извършвани от подизпълнители;
Контрол върху количественото и качественото изпълнените на СМР;
Своевременно изготвне на заявки за необходими материали и нужди за дейността на обекта;
Контролира качеството на материалите доставяни на обекта, както и тяхното съхранение;
Отговорност за правилното водене и съхраняването на техническата документация на обекта;
Осигуряване спазването на строителното законодателство и стандартите за работа, качество, разходи и безопасност;

Изисквания:
Висше/средно техническо образование;
Минимум две години опит на релевантна позиция в строителна компания;
Добри познания на нормативната база в строителството, разчитане на проектна документация, познаване на строителния процес като технология, детайли и конструктивни решения;
Много добра компютърна грамотност – MS Office, AutoCAD;
Силна мотивация за професионална реализация и развитие в сферата на строителството;
Отлични организационни и комуникативни умения.

Компанията предлага:
Предизвикателна работна среда в бързо разрастваща се и стабилна компания;
Възможност за дългосрочна професионална реализация;
Отлични условия на работа;
Мотивиращо възнаграждение.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете CV (автобиография).

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Строителство, Архитектура
Населено място:
Гр. Бургас
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
14.Септември.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК