Обява
Gi Group

Началник склад и контрол на експедиция- Пловдив
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият клиент е водеща международна производствена компания, стояща стабилно на международните и български пазари. Компанията е специализиран производител на електромагнитни и електромеханични модули за битова техника. Продуктите на компанията намират приложение в международен мащаб за партньори като: Bosch; Whirlpool; Electrolux; Ariston; Samsung и др.

Във връзка с разрастването и развитието на бизнеса на компанията, търсим мотивирана, отговорна и дългосрочно ориентирана личност за позицията:

Началник склад и контрол на експедиция

Основни изисквания:

- Релвантно образование;
- Английски език;
- Сериозен опит в организирането и ръководенето на голям склад към производствена компания или логистика;
- Опит в международна компания;
- Опит в управление и ръководене на голям екип от хора;
- Опит с водене на отчетност;
- Организирски умения и възможности за приоритизиране;

Ключови отговорности:

- Упраление и контрол на процесите на доставка, еспедиция и съхранение на стоково- материалните запаси в складовата база на фирмата;
- Планиране и управкление на зареждането на производството;
- Контрол и управление на материали и стокови запаси;
- Контактува и координира съвместната работа с доставчици и /или представители;
- Ръкооводи и координира голям екип от служители и отговаря за реултати;
- Организира и участва в годишни и частични инвентаризации;

Нашето Предложение:

- Предизвикателна позиция в стабилна компания с установени стандарти на работа и екип от професионалисти;
- Стимулираща и подкрепяща работна среда;
- Възможност за дългосрочно професионално развитие;
- Признание в работата - мотивиращо възнаграждение и социален пакет. .

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете актуална автобиография;

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен./
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
4.Октомври.2021
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК