Обява
Gi Group

Инженер Качество
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият клиент е EnerSys, световен лидер в производството на батерии с индустриално приложение с над 125 годишна история и опит. Продуктовата им гама включва производство в следните сегменти: стационарни, тягови и батерии със специално приложение във въздушната и отбранителната промишленост. В EnerSys работят над 9400 служители, в над 32 производствени съоръжения на три континента.
Във връзка с развитие на дейността на компанията, търсим, мотивирана, отговорна и дългосрочно ориентирана личност за позиция:

Изисквания:
Висше техническо/ химическо образование;
Професионален опит в областта на управление на качеството в производствена среда, познаване принципите на LEAN и 5S;
Компютърна грамотност – МS Office;
Добро ниво на владеене на английски език;
Отлични организационни умения;
Ориентираност към постигане на резултати и гъвкавост;
Готовност за поемане на отговорност и инициативност;
Комуникативност и умения за работа в екип;
Стремеж към усвояване на нови знания и професионално усъвършенстване.

Отговорности:
Осигурява съответствието на процесите и техния краен резултат;
Осъществява анализ и контрол на процесите и дефинира предложения за подобрения;
Извършва мониторинг и анализ, дефинира предложения за повишаване възможностите на процесите;
Съдейства за организирането на екипна работа по отстраняване на възникналите несъответствия;
Съдейства за отстраняване на несъответствията и извършва анализ на ефективността след взетите мерки;
Внедрява и осигурява изпълнението на процедури от Системата за управление на качеството;
Участва и ръководи проекти, свързани с непрекъснатото подобрение на качеството;
Осъществява контрол на коригиращите действия по одити;
Подпомага провеждането на програми за обучение съгласно процедурите по качество;
Извършва риск-анализ на процесите, използвайки FMEA, RCFA, Pareto, Ishikawa, 5Why, Cp, Cpk и др.

Компанията предлага:
Възможност за развитие и обучение в международна компания;
Възможност да споделяте и учите от най-добрите световни практики;
Динамична и предизвикателна среда;
Мотивиращо възнаграждение и годишен бонус;
Социални придобивки.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Инженери
Населено място:
Гр. Търговище
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
14.Юни.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК