Обява
ЧЕЗ България ЕАД

Инженер разпределение на eл.eнергия/ППМ за гр.София
Основни задължения:

• Изготвя становища и предварителни договори и следи за изпълнение на предписанията за условията и начините на ел.захранване и спазване на изискванията на действащите нормативни документи;
• Подготвя и одобрява договори за присъединяване съгласно одобрения подписов ред в Дружеството;
• Проучва, разработва и предлага мерки за намаляване на техническите загуби на електроенергия;
• Участва в технико-икономическите съвети на дирекцията;
• Одобрява проекти в САП, съгласно одобрения подписов ред в Дружеството;
• Предлага обекти за реконструкция и изграждане при изготвяне на инвестиционната и ремонтната програма във връзка с развитието на ЕРМ;
• Участва във външни и вътрешни приемателни комисии.

Изисквания:

• Висше електротехническо образование;
• Професионален опит – 3 години (опит на подобна длъжност ще се счита за предимство);
• Четвърта квалификационна група съгласно ПБЗРЕУЕТЦЕМ;
• Познаване на нормативната уредба в областта (ЗЕ, ЗЕЕ, ЗВЕИ, НУЕУЕЛ, НТЕЕЦМ, ПКС);
• Много добра компютърна грамотност (MS Office, SAP, AutoCAD);
• Свидетелство за правоуправление на МПС – категория В;
• Аналитично мислене;
• Умение за работа в екип.

Място на работа:
• гр.София

Информираме Ви, че “ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД като администратор на лични данни ще обработва, използва и съхранява предоставените от Вас лични данни за целите на осъществяване на подбор по настоящата обява. и за времето, необходимо за провеждане на процедурата, като гарантира опазването им в тайна от трети лица. „ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД може да предостави личните Ви данни на трети страни, само когато има такова задължение по силата на специална законова разпоредба. Всяко право по отношение на Вашите лични данни е гарантирано и може да бъде упражнено в съответствие с изискванията на приложимата законова уредба.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Инженери
Специалисти - електротехници
Адрес:
бул. Цариградско шосе №159
Дата:
4.Юни.2018
Детайли за организацията:
Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК