Обява

Кредитен инспектор
Описание
Изисквания към кандидата:

- Висше или средно образование;
- Мотивирана и отговорна личност;
- Прилагане на установения продажбен процес и практики, спрямо установените документи и отчетност.
- Прилага и спазва Риск политиката на компанията, запознава се своевременно с измененията й.
- Следва процедурата за навременно плащане вноските на Клиентите
- Комуникацията с клиенти и свързани лица се осъществява съгласно Правила при осъществяване на контакт с клиенти.
- Спазва Адмистративни и други разпоредби, касаещи работата му,

Вашите отговорности:

- Търсене на личен контакт с потенциални клиенти и подробно разясняване на условията по заемните продукти;
- Установяване на контакт с потенциални клиенти по телефона и уговаряне на лични срещи с тях, на които подробно да разясняват условията по заемните продукти;
- Рекламиране и предлагане на продуктите;
- Разпространение на рекламни материали;
- Обслужване на централизираните рекламни канали;
- Привличане на Клиенти и служители в компанията;
- Отговорност към репутацията и имиджа на Компанията.
- Кандидати с опит над една година ще бъдат разглеждани с предимство
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Финанси
Населено място:
Гр. Ямбол
Адрес:
гр. Шумен 13Б
Дата:
23.Април.2024
Организация:
Лендиво
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Лендиво може да получите ТУК