Обява
Банка ДСК АД

Главен експерт към Дирекция "Център за управление на карти", София
Описание
Основни задължения:
Участва активно в дейности по извършване на функционални тестове и внедряване на нови версии на авторизационната и картовата система на Банка ДСК
Участва активно в дейности по извършване на тестове и внедряване на нови версии на други софтуерни продукти в Дирекция „Център за управление на карти“
Участва активно в дейности по извършване на тестове и внедряване на нови картови продукти и функционалности, свързани с банкови карти и терминални устройства
Участва ефективно в дейности по проследяване, обобщаване и прилагане на техническите и функционални изисквания на международните картови организации
Изпълнява стриктно дейности по сертификационни проекти съвместно с международните картови организации VISA и MasterCard
Изпълнява стриктно дейности по сертификационни проекти съвместно с националния картов оператор Борика
Участва активно в дейности по разрешаване на критични проблеми във връзка с работата на системите
Осъществява контактни с международните картови организации и доставчици на системи
Участва в работни групи, както и в обсъждане на предложения за промени в текущи процеси и процедури за работа

Изисквания за заемане на длъжността:
Образование – Висше или Средно специално
За предимство ще се счита опит от изпълнение на сертификационни проекти с международните картови организации и Борика
Задължителен опит над 2 години от работа с картови продукти и познаване на процесите при плащания с карти
Да има добра компютърна грамотност – MS Office (Word, Excel, Outlook, etc.)
Задължително ползване на английски език
Да има отлични комуникативни способности и умения за работа в екип
Организираност, оперативност, бърза реакция, прецизност и коректност

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара
Възможност за развитие и израстване в личен и професионален план
Динамична и интересна работа
Отлична работна атмосфера
Стабилност и сигурност

Необходими документи за кандидатстване:
Актуална автобиография
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Банково дело
Населено място:
Гр. София
Адрес:
ул. “Московска” 19, Централно управление
Дата:
25.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.