Обява
Банка ДСК АД

ДСК Ново начало - Специалист банкови операции, гр. Бяла Слатина
Описание
Основни задължения:
Работа с касова наличност в лева и валута. Разпознаване и недопускане на фалшиви банкноти;
Консултиране на клиентите при извършване на платежни операции в лева и валута;
Регистриране и осчетоводяване на операции в лева и валута и завеждането им в счетоводната система;
Извършване на справки по искане на клиенти, откриване/закриване на клиентски сметки;
Извършване на сделки, свързани с покупко-продажба на валута.
Изисквания за заемане на длъжността:
Сте студент, изучаващ различна от традиционните финансови специалности;
Сте завършили средно образование, имате работна практика в сферата на продажбите, но не сте си представяли, че е възможно да кандидатствате в банка;
Не сте работили до момента, но харесвате динамичната работа, общуването с хора и сте отговорен човек;
Работили сте в друга сфера, но искате да опитате нещо съвсем различно и да научите много нови неща, свързани с управлението на финансите;
Завръщате се от майчинство, търсите стабилен работодател;
Не сте студент, имате 20+ години работен опит в различни сфери, но желаете да продължите в различна посока, да придобиете допълнителна квалификация и да научите много нови неща;
Нямате специализирано образование в сферата на финансите и никога не сте си представяли, че можете да кандидатствате на работа в банка.

Ние предлагаме:
Отлични възможности за професионално и кариерно развитие в една от водещите банки в България;
Ваучери за храна на стойност 200 лв на месец;
25 дни платен годишен отпуск;
Допълнително здравно осигуряване;
Ползване на преференциални условия за жилищни и ипотечни кредити.
Бонусна система в зависимост от постигнатите резултати;
Преференциални условия за Мултиспорт / КуулФит карта;
Отстъпки в редица големи компании
Вътрешни обучения и академии (Data Academy, Leadership Academy, IT Academy etc.)
Бонус „Препоръчай приятел“

Необходими документи за кандидатстване:
Подробна автобиография /CV/ с актуална снимка.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Банково дело
Населено място:
Гр.
Адрес:
ул. “Московска” 19, Централно управление
Дата:
25.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК