Обява
Менпауър България ООД

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ с АНГЛИЙСКИ ЕЗИК - Стара Загора
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти търсим опитен и мотивиран кандидат за позицията:

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
с АНГЛИЙСКИ ЕЗИК
/на работно ниво/

Отговорностите включват:

• Обработка на фактури и проследяване на плащания
• Счетоводно отчитане на парични средства – извършване на плащания, осчетоводяване на касови и банкови движения
• Счетоводно отчитане на приходи – изготвяне на фактури, отчети за наем и контрол върху документирането и декларирането на извършените продажби
• Подготовка на документи за междинно и годишно приключване
• Подпомагане извършването на финансови отчети и одити в края на годишното приключване
• Активна комуникация с различните звена в компанията
Подходящите кандидати имат:

• Висше образование – Счетоводство и контрол, Финанси или др. релевантна икономическа специалност
• Минимум 2 години опит на същата позиция
• Отлични познания за счетоводните стандарти и данъчното законодателство
• Предишният опит със счетоводен софтуер (Ajur, SAP) и ERP ще бъде предимство;
• Много добри работни познания за Excel
• Много добър английски - писмен и говорим
• Високо ниво на внимание към детайлите, способност за планиране/управление на крайните срокове
От компанията предлагат:

• Възможност да се присъедините към високо професионален екип в международна компания, прилагаща всички добри практики
• Отлично възнаграждение и възможност за учене и развитие
• Отлична среда на работа в приятен офис в бизнес сграда
• Чудесна възможност да разширите опита си
Ако тази възможност Ви звучи интересно и искате да бъдете част от екип от професионалисти, изпратете ни своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Категория:
Счетоводство и Одит
Финанси
Населено място:
Гр. Стара Загора
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
10.Ноември.2021
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК