Обява
Менпауър България ООД

Главен счетоводител - Шумен
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Ако сте доказан и уверен професионалист в областта на счетоводството, ние търсим Вас!

Ние Ви предоставяме възможността да се присъедините към екипа на наш клиент – успешно развиваща се компания, на позиция:

Главен счетоводител

Отговорности на позицията:

• Планира, организира и ръководи счетоводната политика и дейности в компанията и свързаните дружества
• Изготвя финансови отчети на месечна, тримесечна и годишна база, включително консолидираните финансови отчети
• Изготвяне на годишни данъчни декларации
• Осъществява контрол върху точното и прецизно изпълнение на задачите от служителите в счетоводен отдел
• Участва в изготвянето на годишния бюджет
• Участва в създаването и актуализирането на процедурите, свързани със счетоводството и финансовата политика на фирмата
• Периодично изготвя отчети и анализи за нуждите на компанията и управлението
• Работи тясно с финансов мениджър и изпълнителен директор
• Поддържа връзка с всички институции и външни контрагенти, свързани с конкретните отговорности

Основни изисквания:
• Висше образование – Счетоводство и контрол, Финанси или друга релевантна специалност
• Опит в областта на счетоводството – минимум 5 години, най-малко 2 от тях като главен счетоводител
• Отлични познания за нормативните актове, свързани със счетоводната отчетност, вътрешния финансов контрол, данъчното и осигурителното право , международните счетоводните стандарти
• Отлични компютърни познания - MS Office, работа със счетоводен софтуер
• Oпит в управлението на счетоводен екип
• Аналитично мислене
• Отговорност, лоялност и професионално отношение към работата
Компанията предлага:

• Много добро възнаграждение и социален пакет
• Много добра работна атмосфера
• Динамична и енергична среда с висока степен за самостоятелност
• Възможност да приложите знанията и уменията си в утвърдена компания

Ако се интересувате от тази позиция и отговарятe на критериите по-горе, моля, изпратете ни своята детайлна автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Категория:
Счетоводство и Одит
Населено място:
Гр. Шумен
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
17.Ноември.2021
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК