Обява

Продавач - консултант на бижута- София
“Алтънбаш” е лидер на световния пазар за дизайн, производство и продажба на златни бижута с диаманти. Това е уникален луксозен бизнес, който процъфтява от креативността, страстта и знанията на отдаден екип от професионалисти. Като производители и собственици на най-голямата фабрика за производство на злато, имат повече от 110 представителства по света.

Магазините на корпоративния бранд са с уникален дизайн, съобразен със световните тенденции и се намират само в най-големите и луксозни търговски центрове. Във връзка с разширяване на дейността в София, марката търси за своите обекти, намиращи се в Paradise Center, The Mall и бул. Витоша 68, „Продавач- консултант“ с перспектива за обучение на Диамантени експерти.

Продавач-консултантите са лицето на компанията, те посрещат посетителите и с удоволствие предлагат съдействие и/или съвет. Търсят се хора, с желание за работа, позитивни и лъчезарни, за да може клиентите да усетят професионализма и отзивчивостта, които са неизменна част от работата в Алтънбаш! Ако притежавате афинитет към бижутата и модата, внимание към детайла и общуването с интересни хора, то това е работата за Вас!

ПОДХОДЯЩИЯТ КАНДИДАТ ПРИТЕЖАВА:

* Професионално, приветливо и вежливо отношение при обслужването на клиенти
* Желание за развитие и обучение във водеща компания на международния пазар за злато и най-ценните скъпоценни камъни в бижутерията
* Компютърна грамотност
* Английски език на работно ниво
* Опит в продажбите е предимство

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ВКЛЮЧВАТ:

* Обслужване на клиентите по изградени фирмени стандарти
* Добро познаване на предлаганите продукти, консултиране и съдействие при избор на подходящ артикул и поддържане на висок стандарт при работата с клиентите
* Умения за работа с компютър, касов апарат и ПОС терминал
* Изготвяне на необходими документи – фактури, справки и отчети за извършените продажби
* Осъществяване и координиране на поръчки

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

* Въвеждащо продуктово и търговско обучение
* Дългосрочна заетост в модерна компания с изградени стандарти на взаимоотношения, както с клиентите, така и със служителите;
* Възможност да придобиете компетентност и разбиране за диамантите и бизнеса със скъпоценни камъни
* Работа на смени / Гъвкаво работно време (включително на 4 часа)

Заплата: 800 до 1600 лв на месец, в зависимост от заетостта и демонстрираните качества

Очакваме автобиография и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на онлайн интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Лиценз от Националната Агенция по Заетостта №2118, валиден от 27.09.2016г
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:
От 1000 до 1600 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164
Дата:
15.Юни.2022
Организация:
Агенция за подбор на персонал