Обява
ЧЕЗ България ЕАД

ЕКСПЕРТ ИНВЕСТИТОРСКИ КОНТРОЛ- Монтана
Описание
Основни задължения:
Отговаря за дейностите по инвеститорски контрол за района на област Монтана;
Извършва инвеститорски контрол по време на изпълнението на обектите и съоръженията;
Следи и изготвя протоколи за възлагане изпълнението на дейности, свързани с инвестиционните и ремонтни програми на дружеството;
Възлага изготвянето на работни проекти на външни проектантски организации и доклад за съответсдтвие на лицензирани фирми за строителен надзор;
Изготвя заявки за доставка на материали, СМР услуги и контролира изпълнението им;
Проследява изписването и влагането на материали и останалите разходи по обектите от инвестиционната и ремонтна програми;
Изготвя справки за изпълняваните обекти;
Активно използва програмата SAP;
Участва в приемателни комисии

Изисквания:
Висше електротехническо образование;
Опит на подобна позиция - минимум 2 години;
Много добри компютърни умения;
Познаване на законовите и нормативната база, свързана с изграждането и узаконяването на ел.съоръжения - ЗУТ, ЗЕ и др.;
Активен шофьор, кат. В;
Умение за работа в екип;
Умение за работа с клиенти;
Аналитично мислене
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Финанси
Населено място:
Гр. Монтана
Адрес:
бул. Цариградско шосе №159
Дата:
29.Октомври.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК