Обява
ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД

Експерт продажби в Регион София СК
ДЗИ е един от най-разпознаваемите брандове на българския застрахователен пазар с над 70-годишна история и е част от белгийската KBC Group.

Нашата мисия е да осигуряваме спокоен и сигурен живот. Успешната реализация на нашата мисия зависи от нашите служители. Присъединявайки се към нашия екип ще имате шанса да се развивате в среда от колеги с подобни ценности и да знаете, че работата ви носи спокойствие на обществото. Ние вярваме, че всеки един от служителите ни допринася и е отговорен за положителната промяна около нас.

Амбициозните планове за развитие на ДЗИ водят до постоянно търсене на нови таланти, които да допринесат за нашия общ успех!

Нашата търговска мрежа е една от ключовите за успеха на нашия бизнес. Поради разрастването й, ние търсим хора, които са готови да се развиват и да се усъвършенстват всеки ден на позицията

Експерт продажби на трудов договор в търговката мрежа на ДЗИ

Задължения и отговорности:

• Отговаря за изпълнението на поставените бизнес цели, свързани с продажбата на общо и живото-застрахователни продукти
• Поддържа и развива мрежата от клиенти
• Извършва директни продажби
• Оказва съдействие при развитие, администриране и контрол на търговската мрежа
• Оказва съдействие при извършване на огледи и завеждане на претенции по полици в дружеството
• Съдейства при офериране, издаване и регистриране на полици
• Отговаря за стриктното изпълнение на нормативните изисквания в областта на застраховането

Профил на кандидата:

• Професионален oпит в продажбите на застрахователни или финансови продукти
• Познаване на застрахователния пазар и нормативната база
• Компютърни умения - MS Office
• Отлични комуникативни умения и клиентски ориентиран подход
• Отговорен и предприемчив човек, ориентиран към постигане на резултати
• Висше образование – с икономическа насоченост или в сферата на застраховането

Ако изберете нас, ние ви предлагаме:

• Позиция във водеща компания на българския застрахователен пазар, част от KBC Group, една от основните банково-застрахователни групи в Европа
• Коректни трудово правни отношения и възможности за бонуси при постигане на поставени цели
• Пакет от допълнителни придобивки включващ - здравна застраховка с широки пакети, застраховка злополука и преференциални условия при използване на продукти на компаниите част от KBC Group
• Допълнителен платен годишен отпуск

В ДЗИ вярваме, че успеха не е цел, а пътешествие, в което Вие водите. Това ни мотивира да развиваме служителите си и да ги подпомагаме по пътя на техния кариерен растеж.

Предизвикахме ли интереса ви? Моля, изпратете Ваша автобиография, ще се радваме да се запознаем!

Вашата кандидатура ще бъде разгледана в пълна конфиденциалност и при спазване на правилата за защита на личните данни.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Застрахователна дейност
Населено място:
Гр. София
Адрес:
ул. Константин Преславски 1
Дата:
4.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД може да получите ТУК