Обява
ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД

Експерт „Неавтомобилно застраховане“- София
ДЗИ е една от най-авторитетните компании на българския застрахователен пазар с над 70-годишна история. Ние сме част от белгийската KBC Group.

Нашата мисия е да пазим света, който създават клиентите ни, а успешната й реализация зависи от всички нас. За това и екипът ни е съставен от динамични и отговорни професионалисти с новаторско и стратегическо мислене. Присъединявайки се към нас, ще бъдете заобиколени от колеги с високи ценности, атмосфера на креативност, непосредствено общуване и амбициозни стремежи.
Ние вярваме, че всеки един служител допринася и е отговорен за положителната промяна около нас.

В стремежа ни за развитие търсим нови таланти:

Експерт „Неавтомобилно застраховане“
Дирекция "Управление на неавтомобилни продукти общо застраховане"
Обхват: имуществено застраховане, технически застраховки, помощ при пътуване, застраховки на отговорности, селскостопанско застраховане

Задължения и отговорности:

∙ Участва, води и координира проекти по разработване на нови застрахователни продукти,
∙ Анализира и предлага промени в съществуващи продукти,
∙ Участва в процеса по съставяне на бизнес задания относно дигитализация на продуктите,
∙ Участва в разработването на вътрешни правила и процедури по отделните продукти,
∙ Изготвя доклади и анализи за състоянието на продуктите,
∙ Участва в процеса по оценка и приемане на рискове,
∙ Подготвя и провежда вътрешни обучения.

Профил на кандидата:

∙ Опит в областта на неавтомобилните линии бизнес (общо застраховане),
∙ Отлично владеене на английски език писмено и говоримо,
∙ Висше икономическо, техническо или юридическо образование,
∙ Професионален опит в сферата на застраховането минимум 3 години,
∙ Добри познания на действащата нормативна уредба,
∙ Компютърна грамотност - MS Office, Word, Excel, Powerpoint,
∙ Отлични аналитични умения, инициативност, организираност и умения за работа в екип,
∙ Умения за работа в режим на променящи се приоритети и многозадачност,
∙ Предимство е наличието на опит при дигитализация на процеси.

В замяна Ви предлагаме:

∙ Авторитетна позиция във водеща компания на българския застрахователен пазар;
∙ Трудов договор на пълен работен ден;
∙ Стимулиращо възнаграждение и възможности за допълнителни бонуси;
∙ Социален пакет, включващ здравна застраховка с широко покритие, застраховка злополука и преференциални условия при използване на продуктите и услугите на компаниите от KBC Group в България;
∙ Допълнителни дни към платения годишен отпуск.

В ДЗИ вярваме, че успеха не е цел, а пътешествие, в което вървим заедно. Това ни мотивира да развиваме нашите служители и да ги подкрепяме в техния кариерен растеж.

Предизвикахме ли интереса ви? Моля, изпратете Ваша автобиография, ще се радваме да се запознаем.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана в пълна конфиденциалност и при спазване на правилата за защита на личните данни.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър, Профил:

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Застрахователна дейност
Адрес:
ул. Константин Преславски 1
Дата:
22.Февруари.2021
Повече информация за ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД може да получите ТУК