Обява
Horizons Bulgaria

Специалист ТРЗ
Ref.No:
PUG1118
„Хорайзънс България“ е водеща компания за набиране на персонал с 15-годишен опит на българския пазар, специализирана в средни мениджърски и експертни позиции. С нашия опит и подход на кариерни консултанти ние сме в състояние да допринесем за професионалното и личностното развитие на кандидатите, като им предоставим възможности, в които да демонстрират своя потенциал и умения.

Наш клиент е българска компания, част от холдингово дружество. Във връзка с разширяване на дейността на фирмата, търсим отговорен и компетентен специалист за позицията:

Основни отговорности и задължения:
- Обработване, изчисляване и изготвяне на работните заплати на служителите
- Изготвяне на графици и сумирано изчисляване на работното време
- Изготвяне на цялостна трудова документация – документи по назначаване и прекратяване, по промяна на трудовите отношения, подготвяне и регистриране трудови договори в НАП, подаване на данни към НОИ, Инспекция по труда, НСИ
- Поддържане в изряден вид на трудовите досиета на служителите
- Изготвяне заповеди за отпуски на персонала; Работа с болнични листове, както и произтичащите документи и справки, относно трудово-правните взаимоотношения с персонала

Изисквания към кандидатите:
- Висше икономическо образование
- Опит на подобна позиция – 2 години
- Теоретични и практически познания на трудово-правното и данъчно-осигурителното законодателства
- Добра компютърна грамотност - Word и Excel
- Висока отговорност и организираност към работния процес
- Способност за ефективна комуникация и работа в екип

Предложението на компанията:
- Трудов договор и много добро възнаграждение
- Работа в приятна работна среда
- Възможности за дългосрочна реализация и развитие в утвърдена, стабилна компания

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Конфиденциалността е гарантирана.

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Магистър, Профил: Икономика, Финанси, Счетоводство

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Счетоводство и Одит
Адрес:
гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164
Дата:
13.Ноември.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК