Обява
Gi Group

BACK OFFICE SUPPORT- София
Джи Ай Груп (Gi Group) e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Предлагаме временна и постоянна заетост, подбор на персонал и други услуги за управление на човешките ресурси.

За наш клиент, търсим да назначим млада, абмициозна и енергична личеност на позицията:

Back office support

Не само вашето представяне, но и вашата личност имат значение.

Вашите задължения ще включват:

- Администриране и обработка на клиентски поръчки;
- Управление и изпълнение на поръчки към и от логистични центрове на компанията;
- Съставяне на различни решения и справки по данни от търговската дейност;
- Изготвяне на оферти и тяхното проследяване;
- Срещи с клиенти с цел презентиране, услугите на компанията;

Подходящият канидат ще има:

- Релевантно образование;
- Подход за работа с клиенти и умение за работа в екип;
- Компютърна грамотност по MS Office;
- Опит в търговията;
- Английски език на работно ниво
- Отлични комуникационни и презентационни умения;

Предложението:

- Стандартно работно време и коректни трудово-правни отношения;
- Въвеждащо обучение;
- Предизвикателна и интересна работа;
- Възможност за изграждане на обширни знания;
- Отлично възнаграждение и социален пакет;

Ако се припознавате в горепосочения профил и искате да направите нова стъпка в кариерната си пътека, моля изпратете своята автобиография, като натиснете бутона „Кандидатствай“. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз №2348 от 18.09.2017 (безсрочен).
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
ИТ и Компютърни специалисти
Бизнес /консултантски услуги
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
23.Септември.2022
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК